Parimad õpetajad. Videos.

See on nagu kool, kus õpid läbi video. Kõik videod on tehtud Eesti parimate õpetajatega. Tunnid on nii huvitavad, et tahad lausa veel.

Eestis on palju häid õpetajaid. Aga nad töötavad erinevates koolides. Ühes koolis on Eesti parim geograafia-, teises kirjandusõpetaja, kusagil on parim matemaatika-, emakeele- ja keemiaõpetaja.

Toome nad kokku ja teeme videod. See ongi videoõpik.

Vaata 3-minutilist tutvustust:

Teeme seda koos: 

Efektiivne ja lõbus

Raamatu lugemisest ja teise inimese jutust (ka õpetaja jutust) mäletame hiljem vaid 10-20 protsenti. Video vaatamisest (kus on tekst, heli ja pildid koos) jääb meelde 50% ja kui kaasatame õppija pärast videot arutelusse või ta vastab küsimustele, mäletab ta 70%. Silmaring  teeb õppimise lihtsaks ja õpitu jääb meelde ka.

Kuidas silmaring.ee erineb?

Õppematerjalidega veebilehti on mitu, aga noor ei käi seal. (Seega need ei täida oma eesmärki.) Noor veedab aega seal, kus on huvitav: facebook, youtube jne. Aga tegelikult võib ka õppimine olla huvitav. Kui esineja on oma aines meister ja annab seda innustunult, kuulame huviga. Eestis on palju häid õpetajaid. Teeme nendega huvitavad videod ja anname kõigile tasuta vaatamiseks.

Sulle meeldib see mõte? Siis vaata Ken Robinsoni TED ettekannet. Päris mõnusad 20 minutit.

Aita sina ka, teeme koos sellise veebi. Vaata siit, kuidas.

Leave a Reply