Hinda õpsi

Mida õpetajad tagasisidest arvavad

Me peame suurelt mõtlema. Konstruktiivset kriitikat on õpetajale arenguks vaja.
Ivika Hein
emakeele- ja kirjandusõpetaja

Kellelegi ei meeldi kriitika, aga aus kriitika viib elus edasi.
Helina Mõisamaa
1. klassi abiõpetaja

Alati on keegi, viiekümnest üks, kes paneb halva hinde. Aga see on hea hindamise süsteem.
Tairo Talvis
kehalise kasvatuse õpetaja

Hinda oma õpetajat

Otsime Eesti parimaid õpetajaid. Just õpilaste arvates, mitte kooli või kellegi teise. Tahame teada, kes Sulle meeldib.

Meie kogume arvamused kokku ja selgitame välja, kes on Eesti parimad õpetajad. Nendega teeme ägedad videod ja õppimine muutub Sulle palju huvitavamaks ja teemad selgemaks.

Hinda kõiki oma õpetajaid ja kommenteeri. Ole täitsa aus, see on anonüümne.

   

Sinu õpetajat pole? Lisa tema ka

  Eesti keelKirjandusInglise keelVene keelSaksa keelPrantsuse keelMuu võõrkeelMatemaatikaLoodusõpetusGeograafiaBioloogiaKeemiaFüüsikaAjaluguInimeseõpetusÜhiskonnaõpetusKunstiõpetusTööõpetusKäsitööMuusikaKehaline kasvatusArvutiõpetusInformaatikaJoonestamineKunstiajaluguMajandusõpetusPsühholoogiaUsundiluguKodundusMeediaõpetusTehnoloogiaõpetusMuu õppeaineÕigusõpetusEesti ajaluguRiigikaitseTerviseõpetusFilosoofia Valmis

Õpilased hindavad kõrgelt

Hindamise ja kommenteerimise näol on tegemist vaba ühiskonna võimalusega esitada avalikult oma seisukohti. Tuleb meeles pidada, et tabelis toodud koondhinne on subjektiivsete hinnangute aritmeetiline keskmine. See võib olla mõjutatud hindajate hetkemeeleolust, viimasest hindest selles aines, sotsiaalsest survest jne. Hinnet alla 3.0 tabelis ei näidata. Kas hindaja ka tegelikult on (olnud) selle õpetaja õpilane, ei kontrollita. Silmaring MTÜ ei vastuta kommentaaride sisu ja asjakohasuse eest, kuid jätab endale õiguse eemaldada sobimatud kommentaarid. Kui lehel on midagi valesti, anna meile märku info@silmaring.ee.

Leave a Reply